
Кутошліфувальна машина Procraft PW2150 180 мм
2 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW2150
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ProCraft PW-2150 є професійним універсальним інструментом. Він призначений для: шліфування, ліквідації шару іржі та застарілих шарів фарбування, тощо. Використовується і для обрізання керамічних плиток. Завдяки великій потужності ця болгарка може працювати для металу, цегли та бетону. Конструкція Болгарки складається з металевого редуктора, захисного кожуха, передньої ручки, основної ручки та кабелю живлення. Потужність двигуна 2150 Вт дає змогу використовувати вказаний інструмент для виконання складних завдань. Подвійне лакове покриття якоря і гарна система охолодження збільшують термін експлуатації двигуна. Наявність 2 нарізних отворів у редукторі дає змогу підібрати зручне розміщення колодки. Ця модель болгарки має низку переваг: повільний пуск; кнопки фіксатора шпинделя та старту Умовлена болгарка має якісне вироблення й ергономічний дизайн. У комплекті з нею входить захисний кожух, додаткова ручка, ключ для зміни дисків. Стандартна різь у шпинделі дасть змогу використовувати щіткові чашечки та алмазні тарілки. Якісний кожух захистить від травм і пошкоджень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4,0 Кг |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Потужність | 2150 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Немає |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Стабілізація оборотів | Немає |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 7500 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴





