
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200E 125 мм
1 470 ₴
- Готово до відправки
- Код: PW1200E
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200E 125 мм, або «болгарка», широко застосовується для виконання різноманітних завдань під час будівництва, ремонту, для робіт у приватній садибі. Особливості використання КШМ Procraft PW1200E успішно застосовується для виконання таких робіт: Різка; Шліфування; Полірування поверхонь із різних матеріалів. Кутошліфувальний інструмент підходить для роботи з різними матеріалами, необхідно лише змінювати робочий елемент на відповідну для оброблюваної структури. Можна використовувати на цьому інструменті алмазні, шліфувальні, відрізні та зачисні диски, найбільший діаметр ланцюга може становити 125 мм. Зручність застосування машини Procraft PW1200E Конструкція КШМ Procraft PW1200E доповнена функцією повільного регулювання швидкості холостого ходу. Інструмент може працювати в діапазоні 0-11 000 обертів за хвилину. Двигун має потужність 1200 Вт, що забезпечує підвищену швидкість обертання. Основні зручності застосування кутошліфувальної машини для роботи — це її мала вага, потужний двигун, ергономічний корпус і зручна ручка, якір з обвиткою з міді, захищений подвійним шаром лаку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,6 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кнопка | з запобіжником |
| Потужність | 860 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання оборотів | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-11000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 470 ₴









