
Токарний верстат для металу Procraft VMM800
31 950 ₴
- Готово до відправки
- Код: VMM800
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Токарний верстат для металу Procraft WMM-800 призначений для оброблення металевих заготівок і виготовлення деталей із точно заданими параметрами. Модель працює від мережі з напругою 220 Вольт, потужність пристрою становить 800 Вт. Технічні особливості моделі виконує функції нарізування різі з різним кроком обертів, тонування, свердління, презентування отворів, розгортання, оздоблення торців тощо. Кількість обертів на хвилину — від 100 до 2500. Максимальний діаметр обточування деталей над станиною — 180 мм, над супортом — 80 мм. Нарізання дюймової та конічної різі, є комплект змінних шестерень для різного кроку різі. Кнопка запуску обладнана захистом від випадкового вимкнення. Є поворотний супорт для точення деталей невеликої довжини. Компактний, зручний у роботі верстат легко поміщається на звичайному столі та підходить для роботи, як у домашній майстерні, так і в професійному виробничому цеху. Якісна чавунна підставка забезпечує стійкість усієї конструкції під час роботи. Своєю характеристиками модель не поступається дорожчим токарним верстатам і стане гідною альтернативою останнім за помірні гроші.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| 3-х кулачковий патрон | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 40 кг |
| Гайковий ключ | 1 шт |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Діаметр наскрізного отвору шпинделя | 20 мм |
| Діаметр обточування над поперечним супортом | 110 мм |
| Діаметр обточування над станиною | 180 мм |
| Діаметр патрона | 100 мм |
| Діаметр прохідного отвору шпинделя | 20 мм |
| Екран захисний з кріпленням | 2 шт |
| Запобіжник, 8А | 1 шт |
| Клас захисту | II |
| Ключ від 3-х кулачкового патрона | 1 шт |
| Комплект гумових ніжок | 1 шт |
| Комплект зворотних кулачків | 1 шт |
| Комплект змінних шестерень | 1 шт |
| Комплект пластикових ручок із кріпильними болтами | 1 шт |
| Комплект шестигранних ключів | 1 шт |
| Конус Морзе No2 | 1 шт |
| Маслянка | 1 шт |
| Межі кроку метричних резьб | 0,5 - 2,5 мм |
| Потужність | 550 Вт |
| Напруга | 220 B |
| Відстань між центрами | 350 мм |
| Точність шпинделя | 0,01 мм |
| Хід поворотного супорта | 35 мм |
| Хід поперечного супорта | 65 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 100 - 2500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 950 ₴









