Procraft TP500 — надійний підіймач-тельфер. Він призначений для роботи в переміщенні та для підіймання вантажів (вага — до 250 кілограмів, без блоків, і 500 кг — з блоками). Таль агрегата складається з редуктора, електричного двигуна, гальмівного барабана (канатного), вантажного троса, виготовленого зі сталі, підвіски у формі гака та пускової апаратури. Електродвигун приводить у рух підіймальний механізм. Редуктор запускається завдяки двигуну, що має потужність 1020 Вт, передаючи динаміку обертання канатному барабану. Завдяки цьому можна піднімати вантаж на потрібну висоту. Пульт керування кафером не складений: кнопка червоного кольору (блокує кнопку від ненавмисного увімкнення); кнопка чорного кольору (запуск та вибір напрямку руху підіймання). У комплекті до товару виробник надає спеціальні скоби, що дають змогу кріплення таля до труб або металевих балок. Цей інструмент має функцію захисту механізму від перегрівання, що впливає на тривалість його використання, а також режим "аварійний СТОП" для запобігання непередбаченим ситуаціям. Властивості Procraft TP500: Двигун високої потужності та надійності. Міцні кріплення та рама. Електропривод. Безпечна експлуатація Кнопка аварійної зупинки. Функція захищає від надмірного нагрівання. ДУ-пульт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 17,5 кг |
| Діаметр линви | 6 мм |
| Кріплення | Є |
| Максимальна вантажність | 500 кг |
| Максимальна висота підіймання | 20 м |
| Максимальна швидкість підіймання | 8 м/хв |
| Потужність | 1020 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Трос | 20 м. |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 470 ₴





