Бензокультуратор Procraft BK52 — це абсолютно новий пристрій, головною функцією якого є культивація ґрунту на невеликих садових ділянках. Тепер робота на квіткових клумбах, у теплицях, на прибудинкових територіях або на овочевих грядках стане ще зручнішою! Переваги Procraft BK52 Завдяки тому, що пристрій має двотактний високопотужний двигун, розбірну фрезу та комфортну панель керування, виконувати пухкість землі стане простішим. Як паливо в апараті використовується суміш оливи та бензину, а його запуск виконується за допомогою спеціального ручного стартера. Нижче ми перерахували всі особливості культиватора: комфортне регулювання висоти ручок; невелика вага та дуже компактні габарити; потужний двигун нового покоління; підвищений робочий ресурс вузлів; ефективне та швидке повітряне охолодження; розташування фільтра в зоні керма. Як купити бензокультурювач Procraft BK52 в інтернет-магазині? Якщо вам потрібен бензокультиватор Procraft BK52, купити його можна на нашому сайті лише за кілька кліків. Ми маємо велику кількість моделей культиваторів, серед яких ви знайдете те, що вам потрібно. А якщо вам сподобався бензокультиватор Procraft BK52, ціна на нього буде приємною й не вдарить за бюджетом. Приємні покупки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип | Культиватор |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1400 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 - 3200 об/хв |
| Вага | 1,2 л |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Система запуску | Ручний, пружинний стартер |
| Тип трансмісії | Відцентрове фрикційне зчеплення |
| Ширина оброблення | 300 мм |
| Колеса | 2 шт |
| Тип двигуна | Двотактний |
| Ніж | 4 шт |
| Система запалювання | Електронна |
| Ключ | 2 шт |
| Фільтр | 1 шт |
| Глибина оброблення | 160 мм |
| Робочий об'єм | 51,7 см3 |
| Передавальне число | 34:1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 840 ₴










