Заточування універсальне Procraft MS350 з трьома різними верстатами в одному корпусі призначене для заточування свердел, стамесок, зубил, лез, ножів і ножиць. Маючи у своїй майстерні цей універсальний верстат, можна підтримувати в робочому стані більшу частину ручного електроінструмента. Технічні особливості пристрою Наявність електричного двигуна потужністю 350 Вт із частотою обертання 6700 обертів за хвилину. Діаметр шліфувального кола становить 49,5 мм. Заточує свердла діаметром від 2 до 10 мм. Можливість заточування високошвидкісних сталевих свердел. Заточення зубил і стамесок завширшки від 6 до 51 мм. Працює без сильного шуму та вібрації. Переваги універсального заточування Точильний верстат має продуману ергономіку — на корпусі є спеціальні отвори для зберігання насадок, які завжди перебувають під рукою. Гумові ніжки на корпусі забезпечують стійкість корпусу на робочому столі. До комплекту обладнання входять три змінні насадки. Цю модель заточування можна використовувати як гравера, встановивши попередньо спеціальну насадку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,5 кг |
| Гнучкий Вал | Є |
| Діаметр шліфувального круга | 49,5 мм |
| Заточка зубил, лез шириною | 6-51 мм |
| Заточка свердел діаметром | 2-10 мм |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Точилка для високошвидкісних сталевих свердел | Є |
| Точило для зубил | Є |
| Точилка для ножів і ножиць | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6700 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 790 ₴










