
Точило Procraft PAE200/1250
2 460 ₴
- Готово до відправки
- Код: PAE1250_200
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Procraft PAE200/1250 — точильний верстат, який призначений для виконання як грубого, так і фінішного загострення будь-яких різальних предметів і гострого інструменту. Верстат обладнаний абразивним колом із різними абразивними властивостями, що дає змогу заточувати ножі та будь-які інші інструменти. Диск із великими зернами призначений для грубого загострення. Точне шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска. Діаметр диска 200 мм. Вежа обладнана потужним двигуном 1250 Вт, дає змогу розвивати високу швидкість обертів до 3450 об/хв. Треба зазначити, що інженерам вдалося досягти за такої потужності невисокого рівня шуму. Для безпеки роботи обидва кола помістили в захисний металевий кожух. Прогумовані ніжки запобігають руху точила під час роботи. Захисні екрани, встановлені на корпусі, захищають майстри від механічних пошкоджень, від іскор і металевого стружки. Особливості Procraft PAE200/1250 невисокий ступінь вібрації; потужний двигун; маленька маса та вага; міцний матеріал корпусу; затискач ланцюга регулюється максимально зручним механізмом; довгий дріт живлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 8,14 кг |
| Диск | 2 шт |
| Захисне скло | 2 шт |
| Клас захисту | I |
| Кріплення захисного скла | 2 шт |
| Кріплення підручника | 2 шт |
| Потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Підручники | 2 шт |
| Розмір кола: діаметр шліфкруга/товщина кола/внутрішній діаметр | 200: 16/16/32 мм |
| Розмір шпинделя | M12 |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.5 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 67 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴





