З напругою 220-240 В і потужністю 250 Вт точило Procraft PAE1100 забезпечує стабільні оберти холостого ходу на рівні 2980 об/хв. З унікальною системою заглушення вібрацій вона забезпечує комфортне та точне точення. Розмір кола 150х20х12.7 мм і вага 8,2 кг роблять його легким у керуванні, а рівень звукового тиску та потужності розміщений на позначці 80,7 дБ і 93,7 дБ відповідно.
Точило постачається з двома колами різної зернистості (con36 і #80), готовими до роботи. Посібник з експлуатації в комплекті забезпечує просте настроювання. Розмір кола мокрого шліфування 200х40х20 мм розширює можливості точення. Оптимізуйте свій творчий процес із точилом Procraft PAE1100 і досягайте видатних результатів у своїй роботі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 8,2 кг |
| Зернистість грубого шліфувального круга | #36 |
| Коло | 2 шт |
| Потужність | 250 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Розмір кола | 150х20х12.7 мм |
| Розмір круга мокрого шліфування | 200х40х20 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 80,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2980/135 об/хв |
| Шліфувальне коло середньої зернистості | #80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴




