
Акумуляторна мініпилка Procraft PKA18B NEW
2 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: PKA18B
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Акумуляторна мініпилка Procraft PKA18
Ідеальний інструмент для виконання різних будівельних і ремонтних робіт. За допомогою цієї компактної та зручної пили ви можете швидко та легко різати різні матеріали, забезпечуючи високу точність і якість роботи. Однією з основних переваг пилки є її портативність і мобільність. Завдяки акумулятору ви можете вільно переміщатися по робочій зоні без обмежень, незалежно від електричної розетки. Це особливо корисно під час роботи на будівельних майданчиках або важкодоступних місцях, де під'єднання до мережі електроживлення не завжди можливе. Компактні розміри пили дають змогу легко транспортувати та зберігати в обмеженому просторі, що робить її ідеальним вибором для професійних будівельників і домашніх майстрів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 1 шт - 20 В 2 Аг |
| Двигун | Щітковий |
| Довжина шини | 4" (10 см) |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Індикатор заряду батареї | Немає |
| Клас захисту | IPXO |
| Ланцюг | 2 шт |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 5,261 м/с2; K = ± 1.5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 97.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 86.57 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 3800 об/хв |
| Шина | 2 шт |
- Ціна: 2 100 ₴





