Заточення для пиляльних дисків Procraft SS350 — пристрій, призначений для підтримки зубців пилки в робочому гострому стані. За допомогою цього універсального інструмента можна заточувати диски діаметром від 90 до 400 мм. Можливості заточування передньої й задньої поверхні зубів. Висока продуктивність двигуна — розвиток швидкості до 5300 обертів за хвилину. Опція напівавтоматичної подачі диска. Регулювання з високою точністю кута нахилу. Є можливість кріплення заточування до столу для зручнішої роботи. Немає потужного шуму та вібрації в процесі експлуатації. Надійна конструкція двигуна оберігає його від потрапляння пилу та бруду. Переваги заточуваної машини Ця модель має компактні розміри й ергономічну конструкцію зі зручною прогумованою ручкою, яка зручно лежить у руці. Міцна станина, повністю виготовлена з металу, збільшує термін експлуатації інструмента. Міцна фіксація до робочого столу робить заточення зубів максимально акуратним. До комплекту входить заточковий диск розміром зерна 60.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5,4 Кг |
| Діаметр оброблюваного диска | 90-400 мм |
| Діаметр шліфувального каменю | 100/20/1.2 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Ключ для зміни оснащення | 2 шт |
| Коло | 1 коло з алмазним напиленням, 1 керамічний |
| Потужність | 110 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень звукової потужності | LwA = 82 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 69 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5300 об/хв |
| Шестигранник | 1 шт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 095 ₴






