
Точило Procraft PAE200/1350
2 580 ₴
- Готово до відправки
- Код: PAE1350_200
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Procraft PAE200/1350 — точильний верстат для заточування різних інструментів. Верстат обладнаний двома дисками, що обертаються на високих обертах. Характеристики й особливості інструмента Точильний верстат обладнаний потужним двигуном 350 Вт, який забезпечує швидкість обертання 2950 обертів на хвилину. Шліфувальні диски мають діаметр 20 см. Для грубого заточування використовується диск із великими зернами. Точне шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска. За бажанням на інструмент можна встановити відкидний захист із пластику, що неабияк підвищує безпеку під час роботи: екрани запобігають потраплянню іскор і стружки на оператора. Верстат має такі особливості: Гумові присоски на підошві. Низький рівень вібрації та шуму. Висока потужність асинхронного двигуна. Міцні захисні кожухи. Диски з різною зернистістю. Висока якість збирання. Верстат характеризується невеликими розмірами та вагою, але має більшу потужність, порівнюючи з аналогічними моделями. Він легко розміститься в будь-якому зручному місці: на столі, у гаражі або майстерні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 10,5 кг |
| Диск | 2 шт |
| Захисне скло | 2 шт |
| Клас захисту | I |
| Кріплення захисного скла | 2 шт |
| Кріплення підручника | 2 шт |
| Потужність | 350 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Підручники | 2 шт |
| Розмір кола: діаметр шліфкруга/товщина кола/внутрішній діаметр | 200: 16/16/32 мм |
| Розмір шпинделя | M12 |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.5 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 67 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴




