Надійний і продуктивний верстат — металоріз Procraft AM3200 може використовуватися як у побутових умовах, так і на виробництві. Вага його становить 15 кг, а завдяки оптимальним параметрам він може бути встановлений на будь-якій рівній поверхні. У представленій моделі використовується відрізний круг діаметром 305/355 мм, а також передбачена зміна обладнання. Металоріз Procraft AM3200 має якісні робочі параметри, що підтверджено 12 місяцями гарантії виробника. Серед основних переваг можна виділити: робота від напруги 220 В; холості оберти — 3800 об./хв; потужність — 3200 Вт. Завдяки високим технічним характеристикам і експлуатаційним параметрам, представлена модель має заслужений попит і популярність серед кінцевих споживачів. Сфера застосування металореза Застосування верстата для металу широка та різноманітна, без нього рідко здійснюється будівництво або проведення ремонтних робіт. Він працює як із листовим металом різних сортів, так і з профільними або круглими трубами. Тому модель Procraft AM3200 завжди б'є рейтинги продажів і лідирує серед аналогічних станків інших виробників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Вага | 15 кг |
| Напруга | 220 В |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Диск | 1 шт |
| Діаметр відрізного круга | 305/355 мм |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Потужність | 3200 Вт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 130 ₴





