Верстат-заточка для свердел Procraft EBS420 використовується для оброблення вістря свердел. Завдяки ретельно продуманій конструкції забезпечується оперативне та якісне виконання робочих завдань. Особливості конструкції Станок для заточування вістря інструмента має невеликі габарити. Його дуже просто використовувати, під час роботи на ньому не створюється труднощів. Щоб скористатися точильним верстатом за призначенням, в отвори на корпусі потрібно вставити свердла, діаметр яких відповідає зазначеному калібру. Плюси пристрою: Верстат простий у використанні, під час роботи з ним не виникає труднощів. Невеликі розміри. Якісне виготовлення. Можливість проводити чималий обсяг робіт. До комплектації пристрою входить додаткове коло, за допомогою якого можна також заточити. Як замовити Щоб замовити верстат для заточування свердел Procraft EBS420, звертайтеся до нашого магазину. Якщо ви не впевнені у виборі або подаванні заявки, наш менеджер обов'язково допоможе вам. За запитом можна отримати докладну консультацію з використання пристрою. Пропонуємо зручні умови доставляння та оплати замовленої продукції.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр заточуваних свердел | 3 - 12 мм |
| Діаметр шліфувального круга | 75 мм |
| Клас захисту | II, IP20 |
| Коло | 2 шт |
| Потужність | 95 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1600 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 525 ₴







