Бетонозмішувач Procraft PCM180 — це класична вінцева бетонозмішувач. Це ідеальна модель для особистого використання. Бетонозмішувач має міцний литий зубчастий вінець і стійку зварну раму. Завдяки двом колесам інструмент завжди залишається гнучким і його можна транспортувати будівельним майданчиком навіть із максимальним наповненням баком. Змішувач рухається електродвигуном потужністю 800 Вт і регульованою литою шестернею. Барабан об'ємом 180 л можна легко нахиляти за допомогою великого маховика. Бетонозмішувач постачається в міцній картонній коробці, у формі декількох окремих частин і підлягає прибиранні.
ОСОБЕННОСТИ:
міцний чавунний вінець;
товщина стін барабана 12-18 мм;
ремінне передавання;
швидкість обертання барабана 29 об/хв;
діаметр барабана 630 мм;
горловина 390 мм;
висота барабана 680 мм.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
бетонозмішувач Procraft PCM180;
комплект для збирання;
картонна коробка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 68 кг |
| Висота барабана | 680 мм |
| Гирло барабана | 390 мм |
| Діаметр барабана | 630 мм |
| Категорія захисту | IP44 |
| Клас захисту | II |
| Колесо транспортувальне | 2 шт |
| Кільцева шестерня | Чавун |
| Метизі | 27 шт. |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Об'єм барабана | 180 л |
| Рульове колесо | 1 шт |
| Стопор фіксатора баку | 1 шт |
| Стійка велика | 1 шт |
| Стійка мала | 1 шт |
| Тип передачі | Ремінний |
| Товщина барабана | 1,2 / 1,8 мм |
| Труба-поперечна | 1 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Швидкість барабана | 29 об/хв |
- Ціна: 11 220 ₴










