
Стрічкова машина Procraft PBS1950
4 290 ₴
- Готово до відправки
- Код: PBS1950
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічкова машина Procraft PBS1950 використовується для шліфування поверхонь, виготовлених із дерева, а також їх очищення від старих лакофарбових покриттів. Цей прилад належить до підкатегорії стрічкових шліфмашин, де робочим елементом є стрічка з абразивним шаром. Особливості пристрою шліфмашина обладнана робочою стрічкою й широкою опорною підошвою. Вона може застосовуватися для виробництва робіт як в умовах виробництва, так і в невеликих майстернях. Плюси приладу такі: Висока потужність двигуна. Ергономічний дизайн. Компактні розміри. Зручність використання. Висока якість елементів. Щоб забезпечити конструкції надійність і міцність, частина виготовлена з металу. На колодці є спеціальні накладки з гуми, які не дають змогу долоням оператора ковзати під час роботи. Як налаштувати прилад для роботи Щоб налаштувати машину для виконання необхідного обсягу робіт, необхідно затягнути шліфувальну стрічку між заднім і переднім роликами, потім регулювати кут протяжки. У комплекті з пристроєм постачається спеціальний мішок для збирання пилу, за допомогою якого вдається зберегти чистоту на робочому місці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5,9 Кг |
| Довжина стрічки | 610 мм |
| Потужність | 1950 Вт |
| Наждачний стрічка | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Швидкість протягування стрічки | 480 м/хв |
| Ширина стрічки | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 290 ₴








