
Плоскошліфувальна машина Procraft PV300
1 980 ₴
- Готово до відправки
- Код: PV300
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Плоскошліфувальна машина Procraft PV300 — використовується у виконанні робіт зі шліфування дерев'яних конструкцій, а також металу та пластику. Цей пристрій має спеціальний пилозбірник, у який під час роботи всмоктується відшліфований матеріал. Плоскошліфувальна машина Procraft PV300 в інтернет-магазині: особливості Плоскошліфувальної машини використовується для шліфування металевих, дерев'яних або пластикових поверхонь. Найчастіше апарат використовується під час вторинного оброблення дерев'яних конструкцій. Завдяки тому, що в шліфувальній машині є можливість регулювання числа обертів, то оператор може швидше та якісніше виконати всі необхідні роботи зі шліфування поверхонь. Також машина має невелику вагу та двигун із підвищеним ресурсом, що робить її чудовим помічником у роботах з оброблення найрізноманітніших матеріалів. А про всі особливості моделі Procraft PV300 ми розповімо нижче. Модель Procraft PV300 має такі частини: спеціальна засувка, яка використовується для затиску стрічки; опорна підошва; пилозбірник; ручка з панеллю керування. Платформа має невеликі габарити (230 х 115 мм), завдяки чому можна застосовувати для шліфування місць із важким доступом. Невелика вага (2,3 кг) дає змогу заощаджувати сили оператора. Якщо говорити про особливості цього інструмента, то вони виражені в такому: апарат має досить потужний двигун, поліпшений захист статора від аброзивного пилу та захист від обмотування якоря статора: все вищеописане підвищує експлуатаційний термін інструмент обладнаний пиловідвідником, а також можливістю під'єднання пилососа, що дає змогу виконувати роботу в чистоті й без додаткового прибирання, а також зберегти здоров'я оператора від вдихання дрібних частинок пилу; ручка в апарата прогумована, що збільшує комфорт і безпеку використання пристрою, оскільки запобігає вислизанню машини з рук під час шліфування. Як плоскошліфувальна машина Procraft PV300 купити онлайн? Якщо вам потрібна машинка для шліфування матеріалів, то ви можете звернути увагу на плоскошліфувальну машину Procraft PV300, ціна, на яку приємно вас здивує. А якщо ви маєте сумніви у виборі пристрою, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, які допоможуть вам у виборі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | для збирання пилу |
| Вага | 2,3 Кг |
| Клас захисту | IP20 |
| Кріплення шліфлиста | Мультизажим |
| Потужність | 300 Вт |
| Наждачний папір | 1 шт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Розмір шліфувальної платформи | 230 х 115 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | ah = 6.966 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 84,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень захисту | II |
| Рівень звукового тиску | LpA = 73,6 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6000 - 12000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴








