
Машина шліфувальна Procraft EX750 для стін і стелі
6 870 ₴
- Готово до відправки
- Код: EX750_K
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Шліфувальна машинка Procraft EX750 призначена для сухого шліфування стін і стель, виготовлених із гіпсокартону, поштукатурених поверхонь. Рухома у двох площинах шліфувальна головка інструмента, розташована на телескопічній ручці, чудово прилягає до оброблюваної поверхні. Ефективна система пиловидалення з можливістю під'єднання будівельного пилососа забезпечує чистоту на робочому місці. Для додаткової безпеки шліфувальна тарілка захищена щітковим сегментом.
Регулювання обертів забезпечує функціональність цієї моделі, забезпечуючи виконання таких завдань як:
Вирівнювання поверхонь після стартового та фінішного оброблення
Для очищення кам'яних і бетонних стін, лакованих і пофарбованих поверхонь.
Шліфування гіпсокартону та гіпсової шпаклівки
Чищення підлог від відходів, що утворюються в процесі ремонтних робіт
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 11,5 кг |
| Вібрація | ah = 3,95/s2, K = 1,5m/s2 |
| Кейс | Є |
| Клас ізоляції | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 750 Вт |
| Наждакові кола | 6 шт. |
| Наждакові трикутники | 6 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Рівень звукової потужності | Lwa = 102 dB(A), Kwa = 3dB(A) |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Трикутна насадка | 1 шт |
| Рівень звукового тиску | Lpa = 91 dB(A), Kpa = 3dB(A) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3000 - 6000 об/хв |
| Число оборотів холостого ходу кола | 800 - 1750 об/хв |
| Шланг | до 3х м |
| Щітки | 1 комплект |
- Ціна: 6 870 ₴









