Плоскошліфувальна машина Procraft PV450 — компактний пристрій потужністю 450 Вт для оброблення плоских поверхонь із дерева, фанери, пластмаси, натурального та штучного каменю тощо. Шліфмашина чудово справляється з видаленням старих лакофарбових покриттів і зачищення металу від іржі. Технічні особливості моделі Працює від мережі з номінальною напругою 220 В, підходить для побутового використання. Параметри робочої підошви — 187х90 мм. Надійна фіксація шліфувальної шкірки на платформі за допомогою мультизатискача. Продуктивність пристрою — до 10000 обертів на хвилину. Є вихід для під'єднання пилососа. Функція охолодження дає змогу працювати кілька годин без перегрівання двигуна. Можливість використання шкірок будь-якої зернистості. Наявність кнопки фіксації запуску для тривалих шліфувальних робіт. Вага пристрою становить лише 1,3 кг. Переваги плоскошліфувальної машини Компактні габарити та зручна форма ручки з прогумованою поверхнею роблять роботу зі шліфмашинкою максимально зручною. Завдяки помірній ціні та високій якості деталей ця модель успішно конкурує з дорожчими професійними шліфувальними машинами від відомих виробників.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,4 кг |
| Кріплення шліфлиста | Мультизажим |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Розмір шліфувальної платформи | 187х90 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 10000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 825 ₴







