
Стрічкова машина Procraft PBS1600
2 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: PBS1600
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічкова машина Procraft PBS1600 має сильний двигун із якором і стартером із міді. Обшивка покрита декількома шарами лаку, що забезпечує їй гарний захист. У шліфувальній машині встановлені підшипники, у яких передбачений великий експлуатаційний ресурс. Особливості інструмента У шліфмашини Procraft PBS1600 можна виділити такі особливості: Привабливий ергономічний дизайн. Можливість повільного регулювання частоти обертання. Вузький носик дає змогу обробити поверхню у важкодоступних зонах. Легкість і висока потужність. Можна зміцнити машинку на стільниці. Запобігання подряпинам. Завдяки надійності підшипників і забезпеченню охолодження двигуна пристрій зможе послугувати впродовж тривалого терміну. Можливості застосування У стрічкової шліфмашини Procraft PBS1600 як робоча деталь встановлена шліфувальна стрічка, швидкість обертання якої може змінюватися в діапазоні 120-380 м/хв. Інструмент укомплектований струбцинами, за допомогою яких відбувається кріплення до стільниці. За потреби шліфмашину легко перетворити на мініатюрний шліфувальний верстат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,7 Кг |
| Довжина стрічки | 533 мм |
| Потужність | 1550 Вт |
| Наждачний стрічка | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Регулювання оборотів | Є |
| Струбцина | 2 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Швидкість протягування стрічки | 120-380 м/хв |
| Ширина стрічки | 76 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 550 ₴








