Газонокосарка PROCRAFT NM 1800 чудово підходить для роботи на невеликих ділянках приватних домогосподарств. Основні характеристики Модель вирізняється високою продуктивністю, що забезпечує швидкість, якість і зручність оброблення домашнього газону. Це досягається завдяки електродвигуні потужністю 1,8 кВт і широкому скосу 360 мм. Корпус газонокосарки виготовлений із міцного, стійкого до зовнішніх чинників полімерного матеріалу, а ніж — з високоякісного металу. Спеціальні конструктивні елементи косарки вирівнюють траву ще перед початком скошування, щоб потім отримати максимально рівний зріз. Інші особливості ProCraft NM-1800 має складану ручку, за допомогою особливого індикатора можна відстежувати заповнення травозбірника, щоб вчасно провести обслуговування. Модель дає змогу регулювати висоту скошування, а від випадкового запуску захистить спеціальна система. Крім того, ProCraft NM 1800 — це об'ємний контейнер під траву та легка зміна травозбірника. Щоб купити газонокосарку колекторну Procraft NM1800 за доступною ціною, необхідно зателефонувати нам за контактним телефоном 067 618 66 71.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак | 50 л. |
| Висота скошування | 3 рівня: 25/42/60 мм |
| Максимальна ширина косіння | 360 мм |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ніж | 2 шт. |
| Обсяг травозбірника | 50 л |
| Регулювання висоти рукоятки | Є |
| Розмір заднього колеса | 178 мм |
| Розмір переднього колеса | 127 мм |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,71 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 90,9 дБ (А), К = ± 2,08 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 82,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 3500 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 130 ₴










