Поршневий компресор Procraft 50 л V2 — напівпрофесійний пристрій із потужністю 2800 Вт і робочим тиском 8 барів, призначений для роботи з пневматичними інструментами. Сфера потенційного застосування компресора широка та містить галузі будівництва, ремонту, виробництва. Є два виходи для одночасного під'єднання двох інструментів, наприклад, шліфувальної машини та дриля. Об'єм ресивера становить 50 літрів, і необхідний тиск ефективно підтримується завдяки роботі двох поршнів. Встановлено два манометри для контролю за тиском у ресивері та на виході із системи. Завдяки високій потужності двигуна кількість обертів за хвилину досягає 2900. Переваги компресора Обладнання обладнане автоматикою для регулювання роботи електродвигуна під час стиснення повітря. Після досягнення робочих показників система автоматично вимикається, але як тиск падає, компресор відновлює роботу. Пристрій добре переносить тривалі навантаження. Захистом від перегрівання, крім іншого, слугує продумана до дрібниць конструкція компресора — поршні та мотор обладнані спеціальними ребрами охолодження.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 33 кг |
| Колеса | Є |
| Кількість оборотів | 2900 об/хв |
| Максимальний тиск | 8 бар |
| Потужність | 2800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Обсяг ресивера | 50 л |
| Продуктивність | 420 л/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 330 ₴





