Акумуляторна дискова пила Procraft PCA20 (Без акб і зп)
Характеристики
Напруга, В20
Число обертів холостого ходу, об/хв0-5200
Тип пилк иручна
Глибина пропилу, мм60
Максимальна глибина пропилювання за 45° (мм): 45
Максимальна глибина пропилювання за 90° (мм):60
Угол наклона, град°0-56
Діаметр пиляльного диска, мм185
Гарантія, міс 36
Комплектація
- Акумулятор немає
- Зарядний пристрій немає
- Диск — 1 шт
- Ключ для зміни обладнання — 1 шт
- Посібник з експлуатації — Є
- Упорна лінійка Є
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Живлення | Акумулятор |
| Користувацькі характеристики | |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 5200 об/хв |
| Глибина пропила | за 45° — 45 мм, за 90° — 60 мм |
| Рівень звукової потужності | wA = 80 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Діаметр диска | 185 х 1.6 х 25.4 мм |
| Плавний пуск | Є |
| Ключ для зміни оснащення | 1 шт |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Рівень вібрації м / с2 | 2,5 м/с2; К = ± 1.5 м/с2 |
| Ємність аккумулятору | 4 Аг |
| Напруга акумулятора | 20 В |
| Диск | 1 шт |
| Зарядний пристрій | немає |
| Клас захисту | IPXO (II) |
| Кут різання | 0 - 56° |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Упорна лінійка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 330 ₴




