
Фрезер Procraft POB2400 з набором фрез.
4 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: POB2400
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Представлена модель позначається РОl2400. Фрезер PROCRAFT має зручну ручку, надійну конструкцію й оптимальне співвідношення потужності та вартості. Особливості PROCRAFT РОВ2400 Особливості моделі: до комплексу входить 12 фрезів для забезпечення можливості створювати різноманітні ефекти на поверхні дерева; фрезер призначений виключно для оброблення дерев'яних виробів; потужність пристрою становить 2400 Вт; комплектація пристрою передбачає не тільки наявність 12 фрез, а й адаптера для пиловідведення, пластикового протектора, цанги, елемента для обмеження глибини роботи тощо. Фрезер PROCRAFT РОВ2400 допомагає виконати якісне оброблення за короткий проміжок часу. Фрезерувати можна під різними кутами, що робить результат різноманітнішим. Переваги Серед переваг фрезера фахівці виділяють: плавне регулювання глибини роботи; посилений захист від потрапляння пилу; міцний корпус; порівняно невелика вага — 4.3 кг; Плавний запуск. Фрезер під'єднується до електроживлення, працює практично в будь-яких умовах, може застосовуватися в побутових умовах, а також на підприємствах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 2000 Вт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 92,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Число оборотів холостого ходу | 8,000-23,000 об/хв |
| Вага | 5,5 Кг |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103,7 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | Права ручка – 4,297м/с2, Ліва – 3,184м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Діаметр цанги | 8/12 мм |
| Клас захисту | II |
| Напрямна | 2 шт. |
| Напруга | 220 В |
| Глибина фрезерування | 0-50 мм |
| Рівень захисту | IPX0 |
| Набор фрез | 12 шт. під цангу 12 мм |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Упорна лінійка | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 530 ₴





