
Скарифікатор електричний Procraft PSC320
5 160 ₴
- Готово до відправки
- Код: PSC320
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підтримка газону в показному вигляді неможлива без скарифіки, тобто розпушування ґрунту та прибирання сухої трави. Щоб догляд за садом не викликав труднощів, а приносить тільки позитивні емоції, радимо купити електричний скарифікатор Procraft PSC320. Ширина захоплення — 32 см. Це оптимальний формат для невеликого саду. На скарифікатор електричний Procraft PSC320 ціна буде нижчою, ніж на бензинових пристроях з аналогічною потужністю. Пристрій обладнаний збірним кошиком на 30 літрів. Це дуже зручно, адже вам не доведеться прибирати залишки трави або бур'янів вручну. Оброблення землі буде досить простим, тому що електричний скарифікатор Procraft PSC320 важить небагато — лише 8,6 кг. Електричні пристрої — найкращий вибір для заміського будинку або дачі. І хоча вертикуттер використовують не так часто — восени та навесні — обійтися без нього не вийде. Інакше згодом на зеленому килимі з'являться лисиці та жовті плями. Як замовити скарифікатор для газону електричний Procraft PSC320 Якщо вам терміново потрібен електричний скарифікатор Procraft PSC320, інтернет-магазин доставить його якнайшвидше. Перед купівлею наші менеджери дадуть відповідь на всі питання, щоб ви точно знали, що аератор для газону електричний Procraft PSC320 підходить для ваших цілей. Для замовлення вибирайте зручний спосіб оплати та доставки. Ми працюємо з усіма основними сервісами платежів і поштовими операторами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 8,6 кг |
| Вібрація | 4,246 м/с2 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 1500 Вт |
| Місткість збірної кошика | 30 л |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Насадка | 2 шт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 84,5 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2984 об/хв |
| Ширина захоплення | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 160 ₴









