
Мережевий кущоріз Procraft PT750
3 660 ₴
- Готово до відправки
- Код: PT750
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Кущоріз Procraft PT750 — це оновлена модель популярного кущоріза з лезом, довжина якого досягає 61 см. Варто зазначити, що також він має дуже комфортну, ергономічну ручку, завдяки якій працювати з пристроєм стає одним задоволенням.
Головні переваги моделі Procraft PT750
Мережевий кущоріз Procraft PT750 купити в Україні стоїть тому, що він має невелику вагу три кілограми. Це дає змогу використовувати апарат тривалий час невтомно. Крім цього, пристрій має:
потужний двигун 750 Вт;
передбачений захист від заклинювання лез;
фіксатор шнура;
двосторонній ніж і заокруглені зубці.
Як купити мережевий кущоріз Procraft PT750 в інтернет-магазині?
Купити пристрій на нашому сайті ви можете всього за кілька кліків. У нас представлений мережевий кущоріз Procraft PT750, ціна якого вас приємно здивує. Також, купуючи в нас, ви отримуєте:
швидке надсилання та доставка пристрою;
великий асортимент інших товарів для саду;
уважний персонал;
можливість оплатити купівлю онлайн.
Якщо у вас залишилися питання щодо придбання агрегату, телефонуйте. Наші менеджери з радістю дадуть на них відповідь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація | 3,993 м/с2 |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Заявлений рівень звуку | 104 дБ |
| Максимальний різ | 20/24 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Ніж | Комплект |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98,45 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,45 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1800 об/хв |
- Ціна: 3 660 ₴







