Ланцюгова пила PROCRAFT K1800 з бічним розташуванням електродвигуна призначена для роботи в саду та розпилювання колод невеликого діаметра. Завдяки невеликій вазі та продуманій ергономіці, пила підійде для роботи однією рукою на висоті. Технічні особливості моделі Вбудований насос для автоматичного подавання оливи в ланцюг. Висока потужність двигуна 1800 Вт дає змогу справлятися з досить високими навантаженнями. Швидкість обертання ланцюга без навантаження становить 800 м/хв. Два положення ручки для зручного позиціювання інструмента в руках. Пила працює від електромережі, необхідний доступ до живлення. Переваги електропили ланцюгова пила PROCRAFT K1800 має легкий ударостійкий корпус і компактні розміри, що підвищує маневровість пристрою й дає змогу працювати у важкодоступних місцях. Пила вирізняє тихим ходом, плавністю роботи, браком різких ривків і сильної вібрації. Комплектація товару, крім основної частини пристрою, містить ланцюг, шину та щільний чохол для зберігання і транспортування шини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1800 Вт |
| Вага | 4,2 кг |
| Довжина шини | 350 мм |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Ланцюг | 35 |
| Шина | 35 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Кожух | Є |
| Розташування двигуна | Бічне |
| Швидкість ланцюга без навантаження | 11 м/сек |
| Система автоматичного змащення ланцюга | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 890 ₴










