Шабельна пила Procraft PSS1600 являє собою інструмент, що схожий на електричний лобзик. Конструкція також доповнена лезом, здатним переміщатися прямолінійно та виконувати коливальні рухи. Сфера застосування Цей інструмент незамінний для роботи столярів, слюсарів, покрівельників та інших фахівців, які виконують ремонтні роботи. Може використовуватися для робіт із газобетону, опалубці, ГКЛ, деревині, пластику, трубам, листовому металу, алюмінію, неіржавкої сталі тощо. Шабельна пила універсальна та дуже зручна у використанні. Переваги конструкції Використовуючи цей інструмент, можна зазначити такі переваги: Гарна потужність і продуктивність. Наявність функції регулювання обертів. Підійде для роботи з різними матеріалами. Є кнопка-фіксатор. Ергономічна ручка з прогумованою накладкою допомагає інструменту надійно утримуватися в руках. Використовуючи шабельну пилку, можна досить успішно працювати навіть у важкодоступних місцях. Універсальність інструмента та зручність використання допомагають легко виконувати досить складні завдання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Довжина ходу пилки | 20 мм |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Пилки | 1 шт. для дерева |
| Ріжуча здатність | Дерево — 105 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 хід/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴





