Характеристики товару Підрізувач трави та кущоріз акумуляторний Procraft PGH1300
Число обертів холостого ходу
1100 об./хв
Напруга зарядного пристрою
220 - 240 В
Частота зарядного пристрою
50 Гц
Вібрація
2,19 м/с2, К = 1,5 м/с2
Рівень захисту
IPX1 (III)
Тип акумуляторів
Li-Ion
Відкрити всі характеристики
0 відгуків
Немає відгуків про цей товар.
Відкрити всі відгуки
Procraft PGH1300 — це якісний підрізувач трави, який використовується садівниками як садові ножиці. Цей пристрій дуже простий у застосуванні та його дуже легко обслуговувати. До однієї з головних переваг апарата є те, що він може використовуватися для різних типів завдань. Наприклад, для
обрізання засохлих гілок;
стриження лози;
вирівнювання або надання необхідної форми живоплоту;
обрізання товстих гілок;
оброблення газону там, де неможливо це виконати іншою технікою.
Переваги моделі Procraft PGH1300
Підрізувач трави та кущоріз акумуляторний Procraft PGH1300 купити варто через те, що в ньому є акумулятор, що дає змогу до години автономно використовувати апарат. Також пристрій має:
систему блокування;
дві функціональні насадки з типом кріплення Multi-Click;
невелика вага.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1,3 Аг |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вібрація | 2,19 м/с2, К = 1,5 м/с2 |
| Відстань між зубами | 6 мм |
| Довжина обрізки обрізного ножа | 120 мм |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Напруга акумулятора | 3,6 В |
| Напруга зарядного пристрою | 220 - 240 В |
| Ніж | 1 шт |
| Ножиці | 1 шт |
| Рівень звукового тиску для ножиц | LpA = 59,3 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень звукового тиску для підрізача | LpA = 60,3 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку для ножиць | LwA = 74,8 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Рівень потужності звуку для підрізача | LwA = 75 дБ(А); K = ± 3 дБ(А) |
| Тип акумуляторів | Li-ion |
| Рівень захисту | IPX1 (III) |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1100 об/хв |
| Ширина різу ножа ножиць для трави | 83 мм |
- Ціна: 1 920 ₴







