
Рубанок Procraft PE1900
2 940 ₴
- Готово до відправки
- Код: PE1900
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ручний рубанок Procraft PE1900 — електроінструмент для роботи з деревом. Рубанок призначений для стругання дерев'яних заготівок, створення поздовжніх заглиблень із максимальною глибиною занурення 3 мм за один прохід. Модель ідеально підійде для аматорського використання та невеликої столярної майстерні. Переваги рубанка Procraft PE1900 Можливість оброблення м'яких і жорстких порід деревини. Система відведення пилу та бруду продовжує термін експлуатації внутрішніх деталей рубанка. Мідна обмотка ротора та статора підвищує продуктивність пристрою, унеможливлює перегрівання. Багаторазові двосторонні ножі, які можна віддати в заточування. Висока швидкість обертання барабана вигідно виділяє цю модель на тлі пристроїв тих самих цінової категорії. Потужний інструмент для столярних робіт Рубанок Procraft PE1900 стане незамінним помічником у виготовленні меблів, дерев'яних елементів. Широка алюмінієва підошва з рельєфною поверхнею забезпечує плавність і акуратність рухів під час роботи. Інструмент продається в металевому кейсі, укомплектованому мішком для збирання стружки, ключем і напрямною лінійкою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4,2 кг |
| Максимальна глибина стругання в один прохід | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 90 мм |
| Потужність | 1900 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Ніж | Багаторазовий |
| Тип ножів | Багаторазовий |
| Тип рубання | Ручний |
| Частота обертання барабана | 15000 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴






