
Стаціонарна циркулярна пила Procraft KR200/2600
4 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: KR2600
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стаціонарна циркулярна пила Procraft KR2600/200 призначена для розпилювання дощок, фанерних листів, ДВП, ДСП, ОСБ та інших листових матеріалів. За допомогою обладнання можна знімати крайку з дошки, робити заготівки з дерева потрібних параметрів. Особливості моделі обладнана асинхронним електродвигуном потужністю 800 Вт. Забезпечує чистий ідеально рівний зріз завдяки високій частоті обертів — 2950 на хвилину. Робоча поверхня виготовлена з високоміцної сталі. До комплекту входить захисний кожух, що покриває верхню частину пиляльного диска. Переваги циркулярної пили Модель Procraft KR2600/200 вирізняється привабливою ціною і високою продуктивністю. Пила має компактні габарити й оптимальний розмір станини, що дає змогу працювати з невеликими заготовками. Робочий стіл забезпечений лінійками та поздовжнім упором для правильного позиціювання заготівки перед розпилюванням. Інструмент стане вдалим придбанням для невеликого столярного цеху та підійде для роботи з малими партіями матеріалу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 13 кг |
| Глибина пропила | під 45° - 35 мм, під 90° - 45 мм |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Діаметр пильного диска | 200х16х2,4 мм |
| Захисний кожух | Є |
| Кількість зубів | 24 |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір столу | 500х335 мм |
| Тип пилки | Стаціонарна |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2950 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 080 ₴






