Ключові особливості:
- Металевий корпус редуктора забезпечує підвищену міцність і краще охолодження.
- Електронне регулювання числа обертів дає змогу настроювати частоту обертання залежно від властивостей матеріалу
- Велика ширина та спеціальний профіль лопатей вінчика сприяють ефективнішому перемішуванню.
Міксер електричний Procraft PMM-2100 — призначений для перемішування фарб, лаків, клею для шпалер і керамічної плитки, компаундів та інших будівельних сумішей. Інструмент складається з трьох основних частин: 1) двигун у прибиранні з редуктором, на якому закріплена ручка з кнопками керування; 2) обертовий вал з'єднаний зі шпинделем редуктора; 3) міксер-насадка — може змінюватися на насадку будь-якого іншого типу, залежно від перемішуваного матеріалу. Procraft PMM-2100 вирізняється потужним двигуном 2100 Вт, а також двошвидкісним редуктором із регулюванням на два положення 100-400 об/хв і 150-700 об./хв. Крім того, є можливість плавного настроювання обертів за допомогою електронного регулятора. На правій частині ручки розташована кнопка вмикання та її фіксатор, зліва — колесо регулювання обертів. Міксер компактний за розмірами та легко розбирається на окремі частини, завдяки чому неабияк спрощується його транспортування.
Технічні характеристики:
- Потужність: 2100 Вт
- Регулювання обертів
- Діаметр насадки: 120 мм
- Різь шпинделя: M14
- Кількість швидкостей: 2
- Кількість обертів: 1 швидкість — 100-400 об./хв, 2-тя швидкість — 150-700 об./хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Віночок | Є |
| Вага | 5,2 кг |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Регулювання оборотів | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,157 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103 дБ (А), К = ± 1,5 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 92 дБ (А), К = ± 1,5 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 400-950 об/хв |
| Щітки | 1 пара |
- Ціна: 2 220 ₴









