
Фен промисловий Procraft PH2000 new
2 220 ₴
- Готово до відправки
- Код: PH2000_new
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен промисловий PROCRAFT PH2000 являє собою високонадійний електроінструмент. Під час проведення робіт відповідно до інструкції забезпечує гарну якість і великі обсяги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 0,93 кг |
| Довжина кабелю живлення | 2 м |
| Кейс | Є |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 4 шт. |
| Струмінь повітря | І режим/ІІ режим: 250-500/250-500 л/хв |
| Температура нагрівального елементу | I режим / II режим: 50°С/50-650°С |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 220 ₴







