Шурупокрут Procraft Industrial PA12Li використовується для вкручування або викручування кріпильних елементів у поверхні з металу, пластмаси або дерева. За допомогою інструмента можна також висвердлювати отвори. Конструкція шурупокрута містить такі елементи: Кільце регулювання крутного моменту. Патрон трикулачний Перемикач-реверс. Перемикач швидкостей. Ручка для закріплення батареї. Швидкозатискний патрон забезпечує міцне стиснення свердел і біт. Швидкість обертання можна відрегулювати натисканням на кнопку старту або за допомогою перемикача діапазонів. Переваги використання інструмента Основними перевагами моделі можна назвати невеликі розміри та вагу. Завдяки цьому можна працювати навіть у дуже складних для доступу місцях. Завдяки обладнанню знімними акумуляторами допускається використання шурупокрута на ділянках, розташованих далеко від джерела живлення. Колодка доповнена гумовими вставками — це допомагає інструменту не ковзати в руці. Світлодіодна підсвітка дає змогу працювати за поганого освітлення. Можна плавно змінювати кількість обертів шпинделя та напрямок його руху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ємність батареї | 2 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Кейс | Є |
| Клас захисту | III |
| Максимальний крутний момент | 22 Нм |
| Напруга | 220 В |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 1 ступінь 0-350 об/хв, 2 ступінь 0-1200 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴










