Шурупокрут мережевий Procraft PB1350 належить до категорії мережевих інструментів. Його використовують для свердління, відкручування або вкручування кріпильних елементів. Зручності моделі У шурупокрута компактний розмір і невелика вага. Під час роботи його зручно утримувати завдяки ергономічній ручці. Живлення — від електромережі з напругою 220 В. У корпусі є вентиляційна система, що забезпечує захист від перегрівання під час роботи. Прилад обладнаний швидкозатискним патроном із 21 ступенем затягування. Можна регулювати кількість обертів шпинделя для поліпшення якості роботи. Передбачений двошвидкісний режим, частота обертання може досягати 350 обертів за хвилину. Переваги інструмента Основні особливості шурупокрута Procraft PB1350 можна перерахувати: Ергономічна ручка з прогумованими вставками, що забезпечують зручність захоплення. Реверсна функція. Редуктор забезпечений металевим кожухом. Удосконалена система охолодження. Швидкозатискний патрон. Вбудовані шестерні зі сталі. Додаткове підсвічування робочої зони. Модель шурупокрута підходить для використання і в побутових цілях, і в промисловості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,4 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 3.27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 77 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Рівень звукового тиску | LpA = 66 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-470/0-1800 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴







