Відбійний молоток PROCRAFT PSH-2600 розроблений для різних демонтажних і підготовчих операцій, включно з руйнуванням цегли, залізобетоном, асфальтованим покриттям і гірською породи, зокрема граніту.
Особливості
- Варіативність: Можливість вибору потрібної насадки, зокрема зубила або піки, з огляду на те, що потрібно довбити.
- Міцний захист: Корпус виготовлений зі сплаву магнію з підвищеною міцністю, забезпечуючи легку вагу та довгий термін експлуатації.
- Безпека та збереження інструменту: Pro-Craft psh2600 постачається з міцним металевим кейсом для надійного захисту відбійного молотка під час транспортування та зберігання.
- Ергономічний дизайн: дві прогумовані ручки, одна з яких знімна, забезпечують зручність роботи майстра, знижуючи стомлюваність у процесі використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1200 Вт |
| Рівень звукового тиску | LpA = 94 дБ (А), Кpa = 2,81 дБ (А) |
| Вага | 22 кг |
| Вібрація | 12,3 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Додаткова рукоять | 1 шт. |
| Рівень звукової потужності | LwA = 104 дБ (А), КwA = 2,81 дБ (А) |
| Кейс | Металевий |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Зубило | 1 шт. |
| Клас захисту | II |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Частота удару | 1400 уд/хв |
| Двигун | Безщіткова |
| Сила удару | 50 Дж |
| Категорія захисту | IP20 |
| Довжина кабеля | 2 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 650 ₴








