
Миксер Procraft PMM2000 New
2 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: PMM2000_New
- +380 (96) 517-53-97Менеджер
Ключові особливості:
- Зносостійкий редуктор
- Фіксація кнопки запуску
- Зручна ручка
- Потужний двигун
- Невеликі габарити
Надійний будівельний міксер, призначений для розмішування різних розчинів. Використовується в будівництві або ремонті. Якість приготування суміші за допомогою міксера набагато краща, ніж якби Ви робили це вручну. Модель вирізняється високим крутним моментом, зручною ручкою та наявністю регулювання обертів. Двигун потужністю 2000 Вт розганяє насадку діаметром 120 мм до 700 об/хв. Крутний момент водночас залишається досить високим. Є можливість плавного налаштування швидкості обертання за допомогою електричного регулятора. Корпус редуктора виготовлений з алюмінієвого сплаву. Це підвищує міцність і конструкція залишається досить легкою. Редуктор може витримувати великі навантаження упродовж тривалого часу. Ручка виготовлена в зручній для рук формі. На ньому розміщений запуск, кнопка для його фіксації й електронний регулятор. Цей будівельний міксер має всі характеристики для максимально продуктивної роботи. Вирізняється двигуном із високим крутним моментом, невеликими розмірами, ергономічним дизайном і невеликою ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Віночок | Є |
| Вага | 5 кг |
| Категорія захисту | IPX0 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 850 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Регулювання оборотів | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,157 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 103 дБ (А), К = ± 1,5 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 92 дБ (А), К = ± 1,5 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 350 - 950 об/хв |
- Ціна: 2 280 ₴







