Перфоратор електричний PRO-CRAFT BH-2100N безщітковий
Перфоратор Procraft BH-2250 має три режими роботи: свердління, свердління з ударом і ударний режим. Модель перфоратора підходить як для професійного, так і домашнього використання, обладнана патроном SDS-Plus. Якір, вугільні щітки та внутрішні деталі захищені від пилу, що дає змогу неабияк продовжити термін експлуатації інструмента. Запобіжна муфта захищає інструмент від пошкоджень, а користувача — від травм. Перфоратор можна використовувати для проведення свердлильних робіт, розбиття цегли, бетону, каменю та плитки.
Ключові особливості:
3 режими роботи: свердління, свердління з ударом, удар
Запобіжна муфта — для захисту оператора та самого інструменту під час заклинювання бура
Регулювання обертів для роботи з різними матеріалами
Технічні характеристики:
Тип хвостовика: SDS-Plus
Потужність: 1500 Вт
Тип двигуна: щітковий
Регулювання обертів: так
Кількість обертів: 860 об/хв
Кількість ударів: 4250 уд./хв
Енергія удару: 6 Дж
Кількість режимів роботи: 3
Режими роботи: Свердління, Удар, Свердління + Удар
Максимальний діаметр свердління в дереві: 42 мм.
Максимальний діаметр свердління в бетоні: 30 мм.
Максимальний діаметр свердління в сталі: 13 мм.
Запобіжна муфта: так
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5.5 кг |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Діаметр свердління | 28 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Кейс | Є |
| Клас захисту | II |
| Ключ | 1 шт |
| Потужність | 1260 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Режим роботи | 3 режими - Удар, удар зі свердлінням та виставлення піки |
| Рівень вібрації м / с2 | 17.94 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 92.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Сила удару | 8 Дж |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | SDS PLUS |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78,9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 1100 об/хв |
| Число ударів | 0 - 5300 уд/хв |
- Ціна: 3 990 ₴






