Властивості товару Акумуляторний реноватор Procraft PMT20 (Без акб та зп)
| Напруга | 20 В |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 - 19000 об/хв |
| Тип патрона | Швидкозмінний |
| Вага | 1,5 кг |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Рівень захисту | IPX0 (II) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | немає |
| Вага | 1,5 кг |
| Додаткова рукоять | Є |
| Зарядний пристрій | немає |
| Кут коливань | 3° |
| Наждачний папір | 2 шт |
| Напруга | 20 В |
| Насадка | 2 шт |
| Патрубок для пиловідведення | Є |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Тип патрона | Швидкозмінний |
| Рівень захисту | IPX0 (II) |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 - 19000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 620 ₴









