
Дриль Procraft PS1050
1 530 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS1050
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ударний дриль промислово-виробничої марки PROCRAFT PS1050 призначений для свердління отворів у дерев'яних і металевих виробах. Експлуатаційні характеристики Живлення інструменту проводиться від побутової електричної мережі з номінальною напругою 220-230 В. Потужності дриля в 1050 Вт цілком досить для виконання ремонтних і будівельних робіт як у домашніх умовах, так і на невеликому виробництві. Ключовий тип патрона з діаметром 13 мм дає змогу використовувати найпоширеніші різновиди свердел для дерева та металу. Максимально допустимий діаметр використовуваного свердла для дерева становить 20 мм, для металу — 13 мм. Вага дриля становить лише 3 кг, що дає змогу докладати максимально допустимі зусилля під час свердління в будь-якому положенні. Використання функції удару додатково збільшує потенційну потужність інструмента для роботи з міцними матеріалами. Форма виробу ергономічна, висока якість корпусу та ручок без гострих кутів і зазубрин дає змогу максимально безпечно використовувати електроінструмент. Фірма-виробник широко відома споживачам, тому якість ударної дрилі гарантується виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип патрона | Ключовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1050 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2800 об/хв |
| Вага | 3,0 Кг |
| Ключ для патрона | Є |
| Наявність удару | Є |
| Щітки | 1 комплект |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Напрямна | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 20/-/13 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 530 ₴





