Ударний дриль Procraft PS980 є електроінструментами, призначеними для побутового використання. Також допускається їхнє короткочасне застосування як професійне обладнання. Особливості інструменту Переваги дриля Procraft PS980: Наявність реверсу. Регулятор швидкості, з якою обертається патрон. Потужний редуктор із металу, зібраний із 3 підшипників. Високий момент обертання допускає свердління отворів у металі та різних деревних породах. Наявність ударного режиму допускає роботу з цегляним муруванням так само, як під час використання перфоратора. Ретельно продумана конструкція допомагає продовжити термін експлуатації дриля та знизити інтенсивність биття патрона. Завдяки безперервному охолодженню повітрям двигун не перегрівається. Як замовити, щоб замовити потрібний інструмент, просто вибирайте необхідну позицію в нашому каталозі й оформляйте замовлення. Завжди доступні консультації фахівців для тих, хто коливається з вибором інструмента. Консультанти нашого магазину допоможуть підібрати інструмент із характеристиками, що ідеально відповідають вашим завданням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Потужність | 980 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴






