Procraft PMM2000 — це ефективний електроміксер, у якого оберти регулюються в електронному вигляді. Такий спеціальний інструмент потрібен, щоб готувати суміші всіляких сумішей і в'язкостей. Пристрій дає змогу перемішувати: шпалерний клей; клей для кераміки; фарба для побутових потреб. У результаті виходить однорідна суміш. Procraft PMM2000 має чималу потужність 2000 Вт. Шпиндель обертається зі швидкістю від 100 об/хв. Керувати інструментом досить просто. У комплекті міститься віночок діаметром 1,2 сантиметра. Це дуже зручно, щоб готувати рідкі та сипкиі суміші. Особливості міксера: корпус редуктора зроблений з алюмінію; здатний витримати великі перевантаження; продуктивність дуже висока; захищений від пилу та вологості; допускається регулювання кількості обертів; ручка зручна, вона полегшує взаємодія з приладами; корпус має підвищену міцність; легко пристосувати до роботи; стійкий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Віночок | 1 шт. |
| Вага | 5,4 Кг |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір насадки | 120 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 100-700 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 940 ₴




