Дриль Procraft PS1700/16 являє собою інструмент для професійного застосування. Висока продуктивність і потужність дають змогу виконувати необхідні роботи у великих обсягах. Опис інструмента Дриль призначений для висвердлювання отворів у режимах із ударом або без удару під час оброблення, будівельних, слюсарних і столярних робіт. Також із її допомогою можна готувати суміші з різним складом і в'язкістю. Завдяки обладнанню двигуном потужністю 1700 Вт, можна виконати великий обсяг робіт за короткий час. Особливості інструменту Дриль може використовуватися для свердління елементів із таких матеріалів: пластик; бетон; дерево; Метал. Є можливість фіксування кнопки, регулювання обертів двигуна. Під час робіт підвищеної складності застосовується додаткова ручка для спрощення роботи оператора. Максимальна частота обертання становить 600 обертів за хвилину. Передбачений обмежувач глибини свердління. Кнопку вимикання можна заблокувати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/-/16 мм |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 1700 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-600 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴







