Дриль Procraft PS950 являє собою невеликий ударний інструмент, поміщений у корпус із надміцного пластику. Він працює з патронами на 13 мм і важить 2,3 кг. Апарат працює від мережі. Є низка важливих переваг вибору саме цієї моделі пристрою: порівняно невисока підсумкова вартість; потужність 950 Вт дає змогу апарату працювати навіть у складних експлуатаційних умовах; є удар, що дає змогу використовувати пристрій в якості ударної дриля та швидше впоратися з біленням отворів; є можливість використовувати реверс для чистішого підсумкового результату. все одно добре працює з деревом і металом. Чому треба вибрати саме її? Виробник спеціалізується на виготовленні такого типу інструменту, що забезпечує наявність тривалої гарантії, якісне збирання та витривалість кожного виробу. Тому покупцям рекомендується звернути увагу на цю модель, яка належить до бюджетної цінової категорії, але має переваги апаратів середнього цінового сегмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип патрона | Ключовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,3 Кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 20/-/13 мм |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 950 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Наявність удару | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2800 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴







