
Рубанок Procraft PE1650
2 670 ₴
- Готово до відправки
- Код: PE1650
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рубанок Procraft PE1650 — напівпрофесійний електроінструмент для оброблення дерева. Конструкція цієї моделі передбачає стаціонарний і ручний режим використання. Надійний і недорогий пристрій ідеально підійде для домашньої майстерні або маленького столярного цеху. Переваги рубанка Procraft PE1650 Плавне настроювання глибини стругання деревини до 3 мм через ручне прокручування ручки. Можливість вибірки чверті на дерев'яних заготовках. Мідна обмотка ключових деталей двигуна захищає інструмент від перегрівання. Товста широка підошва стійко переносить випадкові попадання на цвяхи, шурупи та інші непередбачені перешкоди. Наявність на підошві канавки для акуратного зняття кутів. Вихід для під'єднання до пилососа або мішку для збирання деревної стружки. Зручний електрорубанок за вигідною ціною Рубанок Procraft PE1650 має ергономічну форму та доповнений прогумованою ручкою, яка зручно лежить у руці. Продумана до дрібниць конструкція мала вага, функція фіксатора вимикача роблять електроінструмент безпечним і простим в експлуатації. До комплекту входять кріплення до столу та багаторазові ножі, які можна віддати в заточування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,4 кг |
| Кріплення | До столу - є. |
| Максимальна глибина стругання в один прохід | 3 мм |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 82 мм |
| Потужність | 1650 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Тип рубання | Ручний |
| Частота обертання барабана | 16000 об/хв |
| Частота тока | 50 Гц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 670 ₴







