
Дриль Procraft PS800PRO безударний
1 080 ₴
- Готово до відправки
- Код: PS800Pro
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дриль Procraft PS800PRO — це неударний компактний пристрій, призначений для виконання робіт під час будівництва, ремонту. Завдяки універсальності може застосовуватися як шурупокрут. Ударний дриль використовується для пробивання отворів: У дереві; У металі; У цеглі тощо. Знижуючи інтенсивність обертів, можна використовувати її як шурупокрут. Для регулювання можна використовувати спеціальне колесо або кнопку. Задавши потрібну інтенсивність обертів, їх фіксують у зручному положенні. За невеликої ваги пристрій вирізняється підвищеною потужністю. Крильчатка дриля модернізована, що допомагає запобігти потраплянню на обмотування бруду та пилу. Зручність застосування Конструкція доповнена прогумованою ручкою, що щільно тримається в долоні та не вислизає в спеку або в разі потрапляння вологи на поверхню. Двигун захищений мідною обмоткою — вона не допускає перегрівання та продовжує термін експлуатації приладу в кілька разів, порівнюючи з аналогічними моделями. Невеликі розміри та вага під час отримання високої потужності забезпечують більший комфорт оператору під час роботи з інструментом.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,0 Кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 25/-/10 мм |
| Клас захисту | II |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Наявність удару | Немає |
| Рівень вібрації м / с2 | 3,27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 94,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Рівень звукового тиску | LpA = 83,51 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-1150 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴







