Лобзик PROCRAFT ST1500 являє собою зручний електричний інструмент для столярних робіт. Дає змогу проводити планований об'єм за короткий час. Застосування інструменту Інструмент призначений для виконання поперечних і поздовжніх розрізів і розпилів. Підходить для роботи з такими матеріалами: Деревина. Полімери. Метал. Керамічні плити. Можливість електронного регулювання обертів у діапазоні 0-3000 обертів на хвилину дає змогу працювати з великою точністю й завжди якісно. Двигун потужністю 1500 Вт забезпечує оперативність. Електроінструмент може використовуватися для роботи з різними матеріалами, для чого передбачена можливість заміни пилу. У комплекті з лобзиком постачається спеціальний перехідник для можливості під'єднання пилососа, паралельна напрямна, пиляльного полотна. Під час використання приладу можна виконувати не тільки прямі, а й фігурні пропили. Завдяки гарній ергономіці корпусу та нековзним вставкам на держаках можна неабияк знизити енергоємність використання, щоб працювати впродовж тривалого часу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,4 Кг |
| Потужність | 1500 Вт |
| Наявність підсвічування | Немає |
| Напруга | 220 В |
| Наявність лазера | Немає |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Пилки | 3 шт. |
| Регулювання оборотів | Є |
| Ріжуча здатність | 80 мм |
| Кут різання | 0-45° |
| Упорна лінійка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴







