Фарбувальна станція високого тиску Procraft PSE1100 являє собою апарат, призначений для фарбування конструкцій із металу, стель і стін у житлових і нежитлових приміщеннях. Вирізняється високою продуктивністю та зручністю використання. Особливості роботи Апарат для фарбування здатний чудово працювати з такими складами: Антисептики. Пропитка. Морилки. Ґрунтовка. Фарбувальні суміші на основі води, органічних розчинників. олії та лаки. Консистенція робочих складів за ступенем в'язкості має бути середньою або низькою. Переваги використання Застосування фарбувальної станції допомагає виконувати чималий обсяг робіт за короткий час. За хвилину вдається обробити 6 кв. площині. Можна під'єднувати до системи подовжувачі, щоб пофарбувати стелю або важкодоступні ділянки. Для роботи шланг апарата занурюють у ємність із фарбою, яка закачується в насосну систему та подається в розпилювач. Фарба проходить крізь сопло та розпадається на дрібні частинки, забезпечуючи бездоганну покриваність поверхні. Один прохід із використанням фарбувального апарату дає змогу отримати фінішний шар ідеальної якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр розпилювача | 517 |
| Йоржик для чищення | 1 шт |
| Клас безпеки | IР 20 |
| Клас захисту | II |
| Ключі з міцного металу | 1: 17-19, 2: 24-27 |
| Максимальна в'язкість | 100 Din-s |
| Максимальний тиск в шлангу | 228 бар |
| Максимальний тиск | 200 бар |
| Потужність | 1100 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Продуктивність | 1000 мл/хв |
| Роз'єм випуску фарби G1 | 4ʹ-19ʺ |
| Температура фарбі | 5-40 °С |
| Частота тока | 50 Гц |
| Шестигранник | Є |
| Шланг високого тиска | 7,5 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 400 ₴









