
Пилосос промисловий Procraft VС1550 (Для вугілля)
2 520 ₴
- Готово до відправки
- Код: VC1550
+380 (96) 766-16-86
Менеджер- +380 (96) 517-53-97Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Procraft UNIVERSAL VС1550 — це промисловий пилосос, спроєктований для надійного й ефективного прибирання в промислових умовах. Цей інструмент є ідеальним вибором для видалення вугілля та інших матеріалів із великими поверхнями та приміщеннями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вакуум | 17 кПа |
| Вага | 3,5 Кг |
| Місткість бака | 20 л |
| Діаметр вхідного штуцера | 23 мм |
| Довжина кабелю живлення | 3 м |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | більше 2,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 83 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP04 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 72 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Шланг | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴




