Шурупокрут Procraft PB1200DFR потужністю 1200 — ручний електроінструмент, який ідеально підходить для виконання великого обсягу різних будівельно-монтажних і ремонтних робіт. Така електрична викрутка компактніша, ніж дриль, і від її використання менше болить зап'ястя, ніж від ручної викрутки. Характеристики На електроінструмент надається гарантія від виробника терміном рік. Характеристики шурупокрута: Частота/напруга: 50 Гц/220 В; Обертання: від 0 до 750 об/хв; Потужність 1200 Вт. Діаметр свердлильного патрона: 10 мм; Вага інструмента: 1,6 кг. У комплектації з мереживним шурупокрутом додається відповідний гарантійний талон, запасні щітки, заводське паковання й інструкція з експлуатації. Особливості моделі такий шурупокрут має властивість потрапляти в найвужчі місця з максимально високою точністю. Більше крутного моменту, більше дії. Відмітні риси Procraft PB1200DFR: Наявність реверсу; Самозатискний патрон; Міцність корпусу; висока надійність редуктора; Додаткова вбудована підсвітка робочої поверхні; Блокування вимикання; Прогумована ручка; Двигун захищений від потрапляння пилу; Простота експлуатації. Порівнюючи з ручним процесом вгвинчування шурупів у матеріали, як-от штукатурка або дерево, повністю унеможливлюється зісковзування інструмента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувацькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,6 Кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.1 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 75 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Рівень звукового тиску | LpA = 64 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-750 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴






