Дриль Procraft PS1000 ударний являє собою інструмент із надійними експлуатаційними властивостями, здатний за короткий час виконати чималий обсяг робіт. Переваги використання електроінструменту Електродриль цієї моделі є високошвидкісним інструментом, здатним у кілька разів підвищити продуктивність під час виконання монтажних демонтажних робіт. Використовуючи його, можна спростити роботи з висвердлювання отворів у матеріалах, що розрізняються за щільністю. Ударна функція істотно розширює функціонал приладу, дає змогу свердліти в таких матеріалах: цегла; бетон; Метал і т.ін. Особливості інструмента У електродрилі висока потужність 1000 Вт, вона може виконувати 0-2800 обертів за хвилину. Передбачений ключовий патрон 13 мм. Є реверсний перемикач, який під час заклинювання свердла в товщі матеріалу дає змогу виконувати його підіймач без особливих проблем. Також цю функцію можна використовувати для зміни функціоналу на шурупокрут. Наявність прогумованої ручки забезпечує додаткову зручність для оператора, вона щільніша лежить у долоні, підвищуючи якість роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Тип патрона | Ключовий |
| Користувацькі характеристики | |
| Потужність | 1000 Вт |
| Число оборотів холостого ходу | 0-2800 об/хв |
| Вага | 2,3 Кг |
| Ключ для патрона | Є |
| Наявність удару | Є |
| Щітки | 1 комплект |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Напрямна | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Напруга | 220 В |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 26/-/13 мм |
| Діаметр патрона | 13 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 475 ₴







